AnalErotske pričeGayIstinita pričaPrvo lice muškog rodaSrednja erotska priča

Stefan i ja na pripremama (njegove guze)

Registrovani korisnici ne vide reklame

Kao i svi klinci, i ja sam se u mladosti ložio na fubal. Trenirao sam od svoje desete godine što je ostavilo traga na mom izgledu; jake noge, zgodno telo i dobra guza. Zaboravih da se predstvaim. Ja sam Luka, imam 25 godina i kurac od 18 cm 🙂

U klubu gde sam trenirao upoznao sam dosta ortaka, a najbliži sam bio sa jednim Stefanom. Stefan je jako sličan meni, slične smo visine (185 cm), isto smo godište, zgodni smo obojica i devojke lude za nama.

I sve bi to bilo idealno da se pre nekoliko godina nije desilo nešto što će promeniti nas odnos ih korena.

Do spoznaje da se ložim i na muškarce došao sam sa 15 godina kada sam prvi put odgledao gej pornić. Od tada to je postala moja omiljena kategorija na sajtovima za odrasle.

Drkao sam ga i po nekoliko puta na dan zamišljajući sebe u akciji sa nekim momkom. Obično bi taj momak u mojoj mastio baš i bio drug Stefan.

Posle treninga smo se tuširali zajedno, mislim ceo tim, i bilo je tu lepih komada mladog muškog mesa kao i dupeta boljih od mnogih starleti. I onda kako čovek u takvom okruženju da ne poklekne i ne proba nešto sa istim polom?

Stefan i ja, kao dobri ortaci i van kluba, često smo blejali kod mene i njega gajbi. Nekoliko puta smo i drkali zajedno ali na strejt porniće. Sve je to bilo na moju inicijativu ali nije se on mnogo bunio.

Čak smo jednom u zanosu i svršili jedan po drugom, ali to je bilo najdalje što smo otišli.

dvojica ortaka drkaju zajedno

  1. godine sa klubom smo otišli na pripreme u Makedoniju, Ohrid. Već je bilo dogovoreno ko će sa kim u sobu, ja naravno sa mojim omiljenim ortakom Stefijem.

Konstantni treninzi a pripremama su doveli do toga da nismo imali ni vremena a ni snage da se provodimo i uživamo u lepim Makedonkama, te smo tako svo slobodno vreme provodili u hotelu odmarajaći.

Drugi dan priprema Stefan mi je predložio da odemo do saune.
– Luka batice, ajmo malo do saune da se opustimo pa ćemo posle na plivanje u bazenu – kaže Stefan. Taj poziv nisam mogao nikako da odbijem. Zamislite samo dva napucana oznojana muška tela u tako malom prostoru.

Bukvalno je sve vrilo od seksualnog uzbuđenja. Ogrnuti samo peškirima bez gaća, sedeli smo u sauni i opuštali se. Stefan je ustao da podigne nešto sa patosa kad mu je spao peškir i sevnula bulja.

Jako lepa glatka guza, san svakog pedera. Mene je to naložilo i kita mi se digla, što nisam mogao nikako da sakrijem, a nisam ni hteo. Stefan je to primetio i tako u šali me pitao:
– A buraz, digao ti se na mene, ne bi valjda stavio bratu?
– Pa vidi Stefi, imaš najbolju guzu u timu, ne bih ti mogao lako odoleti hahaha. – Nastavili smo da se smejemo ali imao sam utisak da će se nešto krupno desiti.

Nakon saune krenuli smo na bazen. Ogroman zatvoren bazen hotela gde smo bili, bio je tad samo naš. Pošto nije bilo drugih gostiju, samo nas dvojica smo se kupali.

Stefan je pokušao da mi pokaže nekoliko stilova plivanja i stalno se motao oko mog međunožja i trćio svoju bulju da je bolje vidim.

Ja sam ga onako iz sprdnje uhatio za dupe što njemu ne da nije smetalo, nego ga je još viste isturio ka meni. Ipak došli su neki stranci, rekao bih da su Šveđani, i morali smo da prekinemo našu igru. Ubrzo smo se presvukli i krenuli u sobu.

Stefan i ja na pripremama (njegove guze)

Nakon popodnevnog treninga i večere, trener nas je sve pozvao da izađemo sa njim na piće. Svi igrači su to rado prihvatili. Nakon nekoliko piva krenuli smo u hotel i svako je otišao u svoju sobu.

Dok smo se presvlačili gledao sam Stefanovo izvajano telo. Tako lepa i glatka guza, jake butine, pločice i mišići na rukama, pa bio je pravi Apolon. Po dogovoru ja sam prvi otišao da se tuširam i namerno nisam zaključao vrata.

Dok sam se kupao kita mi se ukrtutila i počeo sam da drkam.

Nisam ni primetio da je Stefan ušao u kupatilo…

– Počeo si bez mene. – Krenuo je da mi prilazi i uhvatio me je za kurac. Izgubio sam se, nisam znao kako da reagujem! – Ajde nemoj da se praviš sad, video sam kako me gledaš i znam da me želiš, a želim i ja tebe – kaže Stefan.
– Stefi, ti si meni tako uf, i jako se ložim na tebe. Dođi.

Krenuli smo da se ljubimo kao dve životinje. Prešli smo u sobu. Bacio sam ga na krevet i legao preko njega. Nastavili smo da se ljubimo a naša izvajana i mokra tela su se trljala jedno o drugo.
– Drugo želim ovo batice – rekao sam mu.

Sad sam ja legao na leđa a Stefan je kleknuo na krevet i počeo da mi puši. Iako mu je bilo prvi put radio je to dobro. Valjda je nešto naučio od tolikih riba koje je povalio.

Stefan i ja na pripremama (njegove guze)

Stavio sam ga na kolena na krevetu, a ja kleknuo iza njega i krenuo da mu ližem guzu i pripremam je za moju kitu. Toliko sam bio napaljen i uzbuđjen što se konačno ostvaruje moj san, da karam najboljeg ortaka u guzu.

Stefan je cvileo od zadovoljstva dok sam mu bukvalno jeo guzu. Samo je uspeo da izgovori:
– Dosta je, ubaci ga. – Sa stola sam uzeo neku kremu, namazao kurac i njegovu guzu, i krenuo da prodirem u to carstvo zadovoljstva.

Ubacio sam glavić, bio je jako tesan. Ulazio sam cm po cm u njega, polako ga šireći. Kada sam konačno ušao ceo, Stefan je vrisnuo. To me je napalilo jako ali sam morao da mu stavim ruku preko usta da nas ne bi čuli ostali igrači iz sobe pored naše.

Držeći mu tako ruku preko usta krenuo sam da ga pumpam jako. Nisam imao milosti a i to više nije bio moj ortak Stefan za kojim su ludele sve devojke u gradu, to je sada bila moja kurvica koju sam jebao kao najveći krvnik.

Stefan i ja na pripremama (njegove guze)

Nakon nekoliko minuta pumpanja u doggy, promenili smo ploču, sad je on ležao na leđima, a ja sam ga karao u misionaru. Podigao sam njegove noge na moja ramena i krenuo jako da prodirem u njega.

Ljubili smo se i jebali kao dve životinje. Nisam još mnogo izdržao i počeo sam da svršavam u njega i da se derem kaoo ranjena zver. Nakon seksa smo se ljubili i tako zagrljeni i goli zaspali.

Ujutru na treningu Stefan se žalio treneru na bol u stomaku, pa je bio oslobođen treninga. Naravno, nije nikakav stomak bio u pitanju nego ga je bolela guza od sinoćnjeg rasturanja.

Po povratku u sobu, popričali smo o svemu što se desilo veče pre i dogovorili se da ovo ostane naša mala tajna koju ćemo praktikovati i u buduće. A o tome šta se kasnije dešavalo, u nekoj drugoj priči…

gay jebanje u misionarskoj pozi

Ocenite članak jer mi cenimo vaše mišljenje:
[Prosečna ocena: 0 / Ukupno glasova: 0]

Registrovani korisnici ne vide reklame


Priključi se tomiradi forumu – zajednici ljudi koji se ne stide svojih želja i fantazija.

Sve što treba da znaš o tomiradi zajednici možeš videti ovde: https://tomiradi.com/tomiradi-zajednica/

Postoje dva načina da dobijete VIP članstvo:
1. Svako ko aktivno doprinosi tomiradi zajednici može dobiti VIP članstvo
2. Možete platiti VIP članstvo

Sve što treba da znaš o tomiradi zajednici možeš videti ovde: https://tomiradi.com/tomiradi-zajednica/ – a za više informacija o VIP članstvu i Premijum sadržajima pogledaj ovde: https://tomiradi.com/postani-vip-clan/

Ovo je jedinstvena prilika da svoja maštanja podeliš sa hiljadama naših čitalaca. Objavljivanje erotske priče nikada nije bilo lakše – klikni ovde za više informacija. Sve što tražimo od tebe je da se oslobodiš stega i prepustiš svojoj mašti. Ako želiš da nam redovno šalješ priče ili tekstove možeš postati i naš bloger ili blogerka. 

1. Prodaja – tražimo motivisane saradnike za prodaju različitih vrsta oglasnog prostora na našem sajtu – banera, linkova, stranica, reklamnih paketa, tekstova itd.

2. Marketing – tražimo kreativne i domišljate saradnike za povećanje posete i vidljivosti našeg sajta, kao i za druge oblike unapređenja našeg poslovanja.

3. Rad na sajtu – tražimo motivisane i pismene mlade ljude koji bi hteli da rade na proširenju našeg sajta, pripremi materijala za objavljivanje, pisanju tekstova itd. Prednost imaju seksualno aktivni, iskusni ili veoma radoznali, momci i devojke.

4. Audio priče – Imate seksi glas? Oprobajte se u čitanju priča i budite deo stvaranja tomiradi audioteke!

5. Erotska i porno produkcija – pozivamo sve zainteresovane momke i devojke, muškarce i žene, koji žele da se nađu pred objektivom – bilo kao erotski modeli ili kao porno glumci i glumice da nam se jave. Takođe tražimo fotografe i snimatelje, a prednost imaju oni sa iskustvom sa golim telima, erotskim scenama.

6. Tehnički razvoj – potrebni su nam saradnici koji imaju iskustva u radu sa WordPress-om i bazama podataka, za održavanje i razvoj novih funkcionalnosti sajta

Pozivamo sve zainteresovane da nas kontaktiraju ovog formulara. Napišite nam šta vas zanima i motiviše.

Pogledajte još:
Zaprati ovu diskusiju
Obavesti me o

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
najpopularniji
prvo novi prvo stari
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x