Mama Dragana se jebala sa dedom u štali
Zovem se Dušan, svi me zovu Dule. Imam 19 godina, živim u jednom planinskom selu koje je mahalskog tipa. Udaljeno od najbližeg grada nekih 25km. Sa mnom žive mama Dragana (39 god) i deda Steva (58 god).
Tata je, na žalost, preminuo pre dve godine. Posle tatine smrti mama Dragana je bila baš utučena, povukla se u sebe. Noćima bi plakala i odlučila da napusti posao, posvetila se kućnim poslovima, poljoprivredi i meni.
Ovo o čemu ću pisati počelo je sa leta. Inače, mama Dragana je lepa žena, lepog lica, vitkog tela, duge smeđe kose koju je uvek vezivala u rep.
Nikad se nije nešto utezala, uglavnom je nosila trenerke i neke široke majice, ali jasno se videlo da ima lepo dupe i lepe sise.
Da se vratimo na stvar. Bilo je letnje toplo veče, završili smo sa poslovima i sedeli smo pred kućom ja, mama Dragana i deda Steva. Deda je po nekad voleo da popije po koju čašicu rakije.
Mama Dragana je rekla da ide da spremi večeru, a dok je odlazila video sam dedu kako je odmerava. Na sebi je imala usku trenerku koja je lepo ocrtavala njeno dupe. Sipao je još jednu i rekao da ide u kuću da gleda TV.
Posle par minuta pošao sam u kuću i video mamu pored sudopere i dedu kako je od pozadi držao mamu za kukove. Mama se opirala ali ne previše, govoreći:
– Pusti me, molim te, može da naiđe Dule (to jest ja), da li si normalan? – Deda je nije puštao već se sve više priljubio uz maminu guzu. Deda je rekao:
– Gago, molim te, daj mi samo malo, što si takva? Samo malo još ovaj put, učini mi to. – Mama Dragana je rekla:
– Dobro, pusti me sada, večeras kad Dule zaspi, čekaj me u štali. – Deda je rekao:
– Hvala ti Gago, nećeš se pokajati, uživaćeš kao prošli put.
Pustio je mamu a ja sam žurno izašao napolje, ne mogavši da verujem šta se događa: moj deda jebe moju mamu! Bilo je to nešto novo za mene. Sa nestrpljenjem čekao da vidim šta će se desiti.

Mama Dragana je postavila večeru. Bila je nervozna. Večerali smo u tišini. Kad smo završili mama je užurbano raspremila sto. Ja sam rekao:
– Idem da spavam, umoran sam. Pošao sam u kuću i sakrio se iza vrata, a deda je nešto rekao mami, nisam čuo šta. Mama Dragana je na brzinu sakupila ostatke sa stola i pošla u kuću.
Ja sam odjurio u moju sobu, legao na krevet i posle nekih pola sata mama Dragana je lagano otvorila vrata moje sobe. Pravio sam se da spavam.
Pozvala me je tihim glasom, prišla mom krevetu, spustila ruku na moje rame i lagano me prodrmala. Pozvala me je još jednom. Kad se uverila da spavam izašla je iz sobe.
Sačekao sam malo i ustao, izašao sam i prišao polako štali. Proviro sam kroz prozor a mama Dragana je ležala nepomično na slami dok je deda bio preko nje.
Ljubio ju je po vratu, rukama je gnječio sise a mama Dragana je raširila noge. Deda se smestio među njih, malo se odigao i skinuo joj majicu. Ispale su mamine sise, nisu bile nešto velike ali su izgledale baš lepo, sa velikim bradavicama.
Mama Dragana je uhvatila dedin kurac
Odmah je navalio da ih ljubi i sisa joj bradavice a mama Dragana je žmurila zabačene glave i počela sve dublje i dublje da diše i da se vrpolji pod dedom. Posle nekog vremena rukom je potražila dedin kurac…
Uhvatila ga je preko pantalona i nije ga puštala. Deda se podigao klečeći na kolena i uhvato laštiš na maminoj trenerci i počeo da je skida zajedno sa gaćicama. Mama je odigla dupe i ubrzo je ostala gola.

Deda joj je raširio noge i rekao:
– Ufff Gago, kako si vlažna – a mama je rekla:
– Daj mi ga, molim te, ne mogu više da čekam. – Deda je na brzinu raskopčao pantalone, ispao je kurac a mama Dragana ga je zgrabila u ruku, prodrkala ga nekoliko puta i rekla:
– Daj mi ga – deda se na kolenima približio maminom međunožju, malo je rukama privukao mamu sebi.
Mama se umirila, namestio je kurac na ulaz u maminu pičku i već sledećeg trenutka zabio celi kurac u maminu pičku. Mama Dragana je zastenjala glasno. Deda je počeo legano da ga nabija i vadi.
Mama je počela tiho da stenje. Kako je deda ubrzavao tako je mama bila sve glasnija i sve više uživala. Odjednom je deda ubrzao, a mama je počela sve glasnije i glasnije da stenje.
Odjedno je počela da se trese i grči, deda je stao i pustio je da se smiri. Kad se skroz umirila deda je rekao:
– Dođi, ’oću da mi sedneš na kurac – pomogao joj je da ustane, legao na slamu a mama ga je opkoračila i jednim pokretom se nabila do kraja. Odmah je počela da skače a deda je rukama držao za kukove ljubeći joj sise. Ubrzo je rekao:
– Svršavam – mama je skočila sa kurca, klekla na kolena i počela brzo da mu drka. Deda je zaurlao i prvi mlaz je završio ma maminom čelu a mama je ciknula i rukom usmerila kurac prema sisama.
Ostatak je istresao na mamine sise. Izbacio je baš puno sperme. Mama Dragana mu je još neko vreme drkala kurac sve dok nije iscedila poslednju kap sperme i nije izgubio na čvrstini.
Onda je i ona legla na seno, a deda je rekao:
– Hvala ti Gago za ovo. – Posle nekog vremena mama se pridigla, razmazala spermu po sisama i počela da se oblači, deda je i dalje ležao nepomično. Ja sam na brzinu otišao u svoju sobu.

Taman sam legao i čuo sam mamu kako ulazi u kuću i otvara vrata moje sobe. Opet me je tiho pozvala, ja sam se pravio da spavam. Zatvorila je vrata moje sobe i ubrzo sam čuo vodu u kupatilu.
Uzeo sam kurac u ruku, izdrkao ga i svršio kao nikad, bio sam previše napaljen. Od tog događaja prošlo je skoro godinu dana, a ja nisam uspeo da ih opet uhvatim na delu.
Dobro su se prikrivali sve do januara meseca ove godine, kad smo slavili našu krsnu slavu. Bližila se slava, mama Dragana je spremila slavu. Došao je dan slave, počeli su da dolaze gosti, bila je puna kuća.
Negde oko 22h počeli su da se razilaze, ostao je dedin drug Slobodan, približnih godina sa sa dedom, iz varoši, koji je hteo da krene ali deda je insistirao da prespava kod nas. Na kraju je pristao.
Mama Dragana je rekla da ide da spava, ja sam gledao TV a u stvari slušao šta tiho govore. Popili su malo više, Slobodan je pitao dedu da li ima neku ženu tu u selu koju jebe, a deda je malo zastao i rekao:
– Nećeš mi verovati kad ti budem rekao. – Sledeće što sam čuo je Slobodan koji kaže:
– Daj ne pričaj gluposti da nju jebeš, ona ti je snaja! – Deda je rekao:
– Pa šta ako mi je snaja? – Slobodan je rekao:
– Daj molim te, ne laži.
– Kad ti kažem. Ako mi ne veruješ, sad ćeš vidiš.
Ja sam ustao i otišao u sobu. Posle nekog vremena čuo sam dedu kako kaže:
– Sad ću je pozvati pa ćeš videti. – Lagano sam otvorio vrata svoje sobe, deda je stajao pred vratima mamine sobe, otvorio ih i rekao:
– Gago, da li spavaš? – Čuo sam mamu kako kaže:
– Ne. – Rekao joj je:
– Dođi u moju sobu, trebaš mi nešto.

Mama je izašla na hodnik, imala je na sebi spavaćicu na bretele malo iznad kolena, deda ju je uhvatio oko struka i privukao sebi, nešto joj je šapnuo, a mama Dragana je rekla:
– Nema šanse da to uradim. – Deda je rekao:
– Što si takva, učini mi to – dugo ju je nagovarao i na kraju je pristala, rekla je:
– Ti nisi normalani – ušla je u dedinu sobu, a ja za njima. Vrata su ostala otvorena do pola.
Mama je stajala sa rukama na bokovima i rekla:
– Ajde da vidim šta imate, skidajte se. – Na brzinu su se skinuli, kad je Slobodan skinuo gaće, ispao je veliki debeli kurac, mama je rekla: – Ohooo…
Odmah su se bacili na mamu, ostala je gola za tili čas. Već sledećeg trenutka je bila na kolenima drkajući im kurčeve.
Brzo su bili spremni…
Deda je rekao mami da se naguzi a Slobodan je rekao:
– Čekaj, hoću ja prvi, ti možeš svaki dan da je jebeš. – Prišao je iza mame, a mama je rekla:
– Samo polako, baš je veliki, dok se malo priviknem. – Rekao je:
– Ništa ne brini, biću nežan. – Namestio ga je i laganim pokretom gurnuo. Mama Dragana je zajecala a deda je legao ispred nje i rekao joj da mu puši.

Slobodan je lagano sve više i dublje nabijao kurac u maminu pičku. Kad ga je nabio do kraja, malo je zastao i laganim pokretima jebao mamu. Onda je ubrzao, a mama je počela malo glasnije da stenje.
Deda je rukama nabio njenu glavu na kurac i tako je držao. Ubrzo je Slobodan zaurlao, izvadio ga i počeo da svršava po maminim leđima. Pao je sav zadihan na krevet. Mama je duboko disala…
Deda je ustao i prišao joj od pozadi, i odmah silovito počeo da je jebe. Svršio je brzo, isto po guzi i leđima. Ležali su svo troje zadihani.
Mama je prva ustala, uzela spavaćicu u ruke a ja sam odjurio u moju sobu. Onako gola je otišla do kupatila i tako gola otišla u svoju sobu. Izdrkao sam ga, ni sam ne znam koliko puta i zaspao tek pred zoru.
Ujutru kad sam ustao Slobdan je već otišao. Mama i deda su sedeli u kuhinji i ponašali se sasvim normalno. Evo još dan danas ne mogu da verujem da je moja majka u stvari jedna najobičnija drolja.

Mnogi će reći da je priča izmišljena ali zapravo je istina koju sam morao da podelim sa nekim.
Dule





Moja sestra se jebe sa deverom od muza brat rogjeni ja Sam ih uhvatio par puta